Nevari izvēlēties? Zvani, mēs palīdzēsim! 😉

Piegādes Nosacījumi

Piegāde uz Omniva pakomātiem vai DPD paku skapjiem

Pasūtījumus līdz 10,00 Eiro nepiegādājam – tos var saņemt mūsu veikalā uz vietas.

Uz Omniva pakomātiem vai DPD paku skapjiem visā Latvijā mēs piegādājam:

  • kafiju,
  • kafijas automātu kopšanas līdzekļus,
  • traukus un
  • citas izmēros nelielas lietas .

Piegāde no mūsu noliktavas vai veikala notiek 1 līdz 3 darba dienu laikā, kas ir atkarīgs no veiktā pasūtījuma laika un dienas, kā arī izvēlētā pasūtījuma apmaksas veida un laika. Piegādājam tikai iepriekš apmaksātus pasūtījumus.

Piegāde ir par velti visiem pasūtījumiem, ja pasūtījuma kopsumma ir vismaz 39,00 Eiro. Ja pasūtījuma summa ir mazāka, tad tiek piemērota piegādes maksa 2,99 Eiro uz Omniva pakomātiem vai DPD paku skapjiem. Kā arī 3,99 Eiro piegādei ar DPD kurjdienestu uz Jūsu norādīto adresi.

Izvēloties piegādi uz Omniva pakomātu vai DPD paku skapi obligāti ir jānorāda mobilā telefona numurs, uz kuru tiks nosūtīta īsziņa ar kodu.

Piegāde ar kurjerdienestu

Ar kurjerdienestu uz jebkuru adresi visā Latvijā mēs piegādājam:

  • kafijas automātus,
  • kafiju,
  • kafijas automātu kopšanas līdzekļus un
  • traukus .

Piegāde no mūsu noliktavas notiek 1 līdz 2 darba dienu laikā, kas ir atkarīgs no veiktā pasūtījuma laika un dienas, kā arī izvēlētā pasūtījuma apmaksas veida un laika. (piemēram, pasūtot preci Piektdienas pēcpusdienā, saņemsiet to nākošajā Otrdienā, jo pasūtījums tiks apstrādāts Pirmdienā).

Piegāde ir par velti visiem pasūtījumiem, ja pasūtījuma kopsumma ir vismaz 39,00 Eiro. Ja pasūtījuma summa ir mazāka, tad tiek piemērota piegādes maksa 2,99 Eiro vai 3,99 Eiro atkarībā no piegādes veida.

Izvēloties piegādi ar kurjeru, vēlams ir norādīt mobilā telefona numuru, kā arī precīzu adresi (pilsēta un/vai pagasts, iela vai mājas nosaukums, pasta indekss).

Preču saņemšana mūsu veikalā uz vietas

Pasūtītos produktus jāizņem 3 darba dienu laikā no īsziņas vai zvana saņemšanas par sagatavoto pasūtījumu.

Neapmaksātus pasūtījumus glabājam 3 darba dienas, un paturam tiesības tos atcelt, ja ar klientu nav iespējams sazināties.

Grozs

Group 24
Andris Leitis

Vēlies tiešām profesionālu konsultāciju?

Andris Leitis