Nevari izvēlēties? Zvani, mēs palīdzēsim! 😉

JURA

Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālsortimenta kafijas (speciality coffee) automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains.

Par JURA

Jau kopš 1931. gada JURA zīmols simbolizē visaugstāko kvalitāti, progresīvas inovācijas, augstvērtīgu dizainu un praktisku ilgtspēju. Atklājiet pasaulslavenā un tradīcijām bagātā Šveices uzņēmuma vērtības, pasauli un vēsturi. Kopš 1931, Šveices uzņēmums JURA Elektroapparate AG ražo inovatīvu, augstas kvalitātes sadzīves tehniku. Startējot biznesā kā espresso/kafijas automātu ražošanas pionieri, kopš 80.-to gadu vidus JURA ir bijis viens no galvenajiem sadzīves tehnikas sektora ražotājiem. Šodien, izmantojot savu pieredzi un zināšanas, uzņēmums izstrādā pus profesionālus kafijas automātus arī birojiem un ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumiem.

Mūsdienās, šis tradicionālais Šveices zīmols ir kļuvis pasaulē plaši pazīstams. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Niederbukzitenā, Šveicē, bet JURA meitas uzņēmumi atrodas Vācijā, Austrijā, Spānijā, Austrālija, Zviedrija un Nīderlandē. Daudzās pasaules valstīs JURA ienāk tirgū cieši sadarbojoties ar izplatītājiem.

Tehnoloģijas

Kā JURA automātiskais kafijas automāts darbojas

Tas pagatavo izcilas kvalitātes kafijas dzērienus ar vienu pogas pieskārienu – ar svaigi maltu kafiju, nevis kapsulās. Bet kas notiek pēc tam, kad izvēlaties, lai automāts sāk gatavot jūsu izvēlēto kafijas dzērienu? Sekojiet pagatavošanas procesam, ieskatoties JURA kafijas automāta iekšienē: sākot no svaigi samaltām kafijas pupiņām līdz gatavošanai un gala rezultātam. Ieraugiet kā dažādās tehnoloģijas darbojoties kopā rada izcilu kafijas pieredzi.

Dzērienu atpazīstošas kafijas dzirnaviņas (P.R.G.)

Lai nodrošinātu optimālu malumu pakāpi katram kafijas dzērienam, JURA inženieri ir izstrādājuši Dzērienu atpazīstošas kafijas dzirnaviņas (P.R.G.). Šīs elektroniski vadītās augstas efektivitātes dzirnaviņas sekundes daļā noregulē nepieciešamo maluma pakāpi – daudz ātrāk un ērtāk, ja maluma maiņa jāveic bieži. Kafijas maluma pakāpe variē no ļoti smalka maluma īsiem klasiskiem dzērieniem līdz ļoti rupjam – garajiem dzērieniem.

Dažādi pagatavošanas procesi

Ideāls kafijas ekstrakcijas laiks ir izšķirošs, lai sasniegtu optimālu rezultātu. Saskares laikam starp ūdeni un malto kafiju jābūt pietiekami ilgam, lai no kafijas iegūtu aromātus, bet pietiekami īsam, lai izvairītos no rūgto vielu un tanīnu uzņemšanas. Tāpēc papildus standarta kafijas pagatavošanas procesam, JURA ir izstrādājusi Pulsa ekstrakcijas procesu (P.E.P.®) īsiem dzērieniem, piemēram, ristretto vai espresso, un viena pieskāriena Lungo funkciju – garajiem dzērieniem. Auksto dzērienu pagatavošanai, izmantojot espresso metodi, ir izveidots arī aukstās ekstrakcijas process.

Inteliģentā ūdens sistēma (I.W.S.) ar CLARIS Smart filtru.

Kafija satur 98% ūdens. Tāpēc, lai pagatavotu perfektu tasi kafijas, ir nepieciešams svaigs, auksts ūdens. Sildot ūdeni, tajā esošais kaļķakmens veido nogulsnes. JURA piedāvā gudru risinājumu: CLARIS filtru. Tas pasargā kafijas automātu no kalcija nogulsnēm un pagarina kafijas automāta kalpošanas laiku. Kafijas automātam nav jāveic atkaļķošana. Tas nodrošina nemainīgi augstu ūdens un kafijas kvalitātes līmeni. Inteliģentā ūdens sistēma (I.W.S.) automātiski nosaka, kad ir ievietots filtrs.

Grozs

Group 24
Andris Leitis

Vēlies tiešām profesionālu konsultāciju?

Andris Leitis