Nevari izvēlēties? Zvani, mēs palīdzēsim! 😉

JURA

 

Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālsortimenta kafijas (speciality coffee) automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains.

Kafijas automāti

Kafija ar vislabāko iespējamo garšu

JURA kafijas automātus radījusi 70 aizrautīgu inženieru komanda. Viņu mērķis — visgaršīgākā kafija, vienmēr svaigi malta un pagatavota tikai ar vienu pogas pieskārienu. Nesen uzņēmuma inženieri sasniedza pagrieziena punktu, radot revolucionāro Pulsa ekstrakcijas procesu (P.E.P.®), ar kura palīdzību iespējams panākt intensīvu un bagātīgu aromātu pat vismazākā tilpuma dzērieniem.

Vienkārša lietošana

JURA kafijas automāti ir pašizskaidrojoši, viegli un intuitīvi lietojami. Piemēram, filtra kārtridžs ir savienots ar kafijas automātu bezvadu režīmā, izmantojot radiofrekvences identifikācijas (RFID) tehnoloģiju. Tas automātiski atpazīst filtru un izvēlas atbilstošus iestatījumus.

Aksesuāri

Lai nodrošinātu pilnīgu komfortu, JURA kafijas automāti var tikt pilnībā pielāgoti Jūsu prasībām, izmantojot plašu modernu aksesuāru klāstu.

 

Apkopes produkti

Jūsu kafijas automata kopšana ir tikpat vienkārša, kā iecienītās kafijas pagatavošana.

 

Par Jura

Kopš 1931, Šveices uzņēmums JURA Elektroapparate AG ražo inovatīvu, augstas kvalitātes sadzīves tehniku.

Startējot biznesā kā espresso/kafijas automātu ražošanas pionieri, kopš 80.-to gadu vidus JURA ir bijis viens no galvenajiem sadzīves tehnikas sektora ražotājiem. Šodien, izmantojot savu pieredzi un zināšanas, uzņēmums izstrādā pus profesionālus kafijas automātus arī birojiem un ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumiem.

Mūsdienās, šis tradicionālais Šveices zīmols ir kļuvis pasaulē plaši pazīstams. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Niederbukzitenā, Šveicē, bet JURA meitas uzņēmumi atrodas Vācijā, Austrijā, Spānijā, Austrālija, Zviedrija un Nīderlandē. Daudzās pasaules valstīs JURA ienāk tirgū cieši sadarbojoties ar izplatītājiem.

Fundamentālas Šveices vērtības
Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālā sortimenta kafijas automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains.

Žilbinošs dizains

Šveices dizainam un arhitektūrai visā pasaulē ir nevainojama reputācija. JURA dizains apvieno izteiksmīgas, skaidras līnijas ar augstas kvalitātes materiāliem, izmantojot tikai visaugstāko ražošanas precizitāti un bezkompromisa kvalitātes meistarību, lai radītu interjera priekšmetus, kuru jauda, interjeru papildinošais raksturs un autentiskums liek JURA kafijas automātu īpašniekiem lepoties par tiem vairāku gadu garumā. JURA kafijas automātiem ir arī patīkami pieskarties, tādējādi radot patīkamu gaidīšanas sajūtu.

Ilgtspējīgums un eko-inteliģence

Jau gadiem uzņēmums pievērsis īpašu uzmanību vides jautājumiem un atbildīgai resursu un enerģijas izmantošanai. Tieši tāpēc JURA orientējas uz tādu automatizēto kafijas automātu ražošanu, kuri piedāvā individuālu pieeju speciālā sortimenta kafijas pagatavošanā, kā arī gūst klientu atsaucību, piedāvājot energoefektīvus risinājumus un iespēju izvairīties no resursu patēriņa iepakojuma ražošanā.

Servisa centri pasaulē

JURA kafijas automāti ir izturīgi. Veicot tehnisko apkopi, tie darbosies pat pēc vairāku gadu lietošanas. Automātu detaļas ir labojamas, tādējādi ietaupot vērtīgos resursus. JURA to nodrošina, pateicoties plašam servisa rūpnīcu, klientu centru un pilnvaroto JURA servisa centru tīklam visā pasaulē.

Kafijas automāti visām situācijām

Produkti mājai. Kafijas automātu unikālais dizains lieliski iekļaujas jebkurā interjerā; tie ir neticami vienkārši lietojami un pagatavo vislabāko kafiju.

Profesionālie kafijas automāti. Neatkarīgi no tā, vai automāts atrodas birojā, veikalā, bārā, viesnīcā, frizētavā vai citur, profesionālie kafijas automāti lieliski kalpos klientiem, viesiem vai darbiniekiem, piedāvājot kafiju ar nevainojamu garšu. Turklāt šie produkti izceļas ar lielisku cenas/kvalitātes attiecību.

Lielisku pieredzi veido visu sastāvdaļu kopums

Šefpavāri kulinārijas šedevru radīšanai izmanto tikai labākās sastāvdaļas. Tas pats attiecas arī uz JURA kafijas automātiem. Tikai labākās kvalitātes espresso kafija un piena putas ir pamatsastāvdaļas dažādu, nevainojamas kvalitātes speciālā sortimenta kafijas dzērienu pagatavošanai.

Vislabākais espresso

JURA ir pilnveidojis kafijas pagatavošanas procesu. Ar revolucionārā Pulsa ekstrakcijas procesa (P.E.P.®) starpniecību tiek optimizēts ekstrakcijas laiks ristretto un espresso pagatavošanai, pulsējošā veidā spiežot karsto ūdeni cauri maltajai kafijai īsos intervālos, tādējādi nodrošinot ļoti izteiksmīgu aromātu pat neliela tilpuma dzērieniem. JURA tehnoloģijas sniedz vislabākās garšas pieredzi, gan baudot vienkāršu espresso, gan radoši izpaužoties, gatavojot kafijas dzērienus.

Ideāls piens un piena putas

Ar inovatīvās sprauslu tehnoloģijas palīdzību iespējams pagatavot izsmalcinātas, blīvas un ārkārtīgi kārdinošas piena putas. Automāts pārslēdzas automātiski no piena karsēšanas uz piena putu pagatavošanas režīmu. Pateicoties pasaulē pirmajai regulējamajai piena un piena putu temperatūrai, tikai ar vienu pogas pieskārienu iespējams radīt izsmalcinātus, profesionāla baristas standartiem atbilstošus speciālā sortimenta kafijas dzērienus.

 

TFT displejs

TFT displejs paskaidrojošai un intuitīvai automāta vadībai.
Šī ir vadības koncepcija, kas uztāda jaunus standartus. Vienkārši pagrieziet daudzfunkcionālo slēdzi un uz modernā TFT displeja tiks parādīts kafijas dzērienu saraksts. Jums tikai vienreiz jāpiespiež taustiņš, un pēc pavisam neilga brīža jūs varēsiet baudīt kafiju, kas piepildīs jūsu kvēlākos sapņus.
Automatizēta palīdzība: Vēl nekad līdz šim automāta vadība un programmēšana nav bijusi tik vienkārša. Ar teksta un attēlu palīdzību automāts jūs iepazīstinās ar visām izvēlnes kategorijām un programmēšanas iespējām. Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties veikt uzstādījumus latte macchiato pagatavošanai, vai iepazīties ar apkopes programmu, pateicoties interaktīvajām navigācijas iespējām tas būs izdarāms ātri un vienkārši.

Daudzkrāsu teksta displejs

ENA kafijas automāts ir aprīkots ar 3-krāsu teksta displeju. Krāsas atspoguļo ENA statusu un vienkāršo tā lietošanu.

 

Jūtīgā Touchscreen Tehnoloģija©

Atliek tikai viegli pieskarties elegantajam vadības panelim, lai sensori spētu nolasīt jūsu kafijas izvēli no jūsu pirkstu galiem. Tas ir iespējams pateicoties Jūtīgajai Touch Screen Tehnoloģijai©. Sekojiet izgaismoto simbolu norādēm un izbaudiet vienkāršo kafijas dzērienu pagatavošanu. “Sajūtiet” kā JURA pārtulko ergonomiku eleganti izveidotajos dzērienu pagatavošanas taustiņos.

Displeja dialoga sistēma

Displeja inteliģentā elektronika piedāvā virkni ērtu lietošanas programmu. Displeja dialoga sistēmas logā sniegtās norādes, padara automāta vadīšanu un uzstādījumu veikšanu vienkārši saprotamu, pat nepieredzējušiem lietotājiem.

Vienkārši un loģiski

JURA pilnībā automātiskie espresso kafijas automāti piepildīs visus Jūsu sapņus. Tas notiek tikai ar vienas pogas pieskārienu uz automāta vai pieskaroties viedtālruņa ekrānam aplikācijā. Izcili darbības principi, dažādas programmēšanas iespējas, RFID un mobilās lietojumprogrammas padara to ērtu lietošanā un ļauj pagatavot nevainojamu kafiju.

Izbaudiet lielisku kafiju izmantojot viedtālruni

JURA programmatūras inženieri pārveido kafijas baudīšanu: tagad visus kafijas automāta iestatījumus var izvēlēties viedtālrunī *. Lai sāktu gatavot kafijas dzērienus, vienkārši pieskarieties mobilā tālruņa ekrānam. Vislabākais ir tas, ka personīgās preferences tiek saglabātas lietotnē. Tādā veidā Jūs jebkurā laikā varat pagatavot savus iecienītos kafijas dzērienus, izmantojot jebkuru no JURA pilnībā automātiskajiem espresso kafijas aparātiem ar Smart Connect.

 

Automātiska filtru noteikšana

Jaunākās paaudzes kafijas automāti un filtri savstarpēji sazinās. Filtrs un kafijas automāts ir bezvadu tīklā savienoti, izmantojot RFID tehnoloģiju. Filtrs tiek automātiski identificēts un kafijas automāts izvēlas atbilstošos iestatījumus. Filtra lietošana ir nepieredzēti vienkārša.

Godalgots dizains

JURA dizains izstaro mieru, spēku, rūpes, kvalitāti un konsekvenci — tās ir vērtības, kas veicinājušas Šveices dizaina popularitāti visā plašajā pasaulē. JURA radītie kafijas automāti ir ieguvuši vairākus starptautiskus apbalvojumus dizaina jomā, un tie jau gadiem tiek uzskatīti par interjera dizaina objektiem.

Skaidrs dizains

JURA lakoniski atturīgais, ziemeļnieciskais dizains izceļas ar atlētisku pievilcību, apvienojot harmoniski stieptas līnijas ar tīrām virsmām. Būdams pamatīgs un nopietns, JURA radītais dizains izceļas ar kalpošanas ilgumu, tādējādi pārspējot īslaicīgi aktuālas tendences.

Izcili materiāli

JURA elegantie kafijas automāti, kas radīti no augstvērtīgiem materiāliem saskaņā ar Šveices precizitātes un meistarības standartiem, kā arī ar vizuālajām un taustes īpašībām, noteikti Jūs pārsteigs.

Vairāku dizaina balvu ieguvējs

JURA radītais dizains ir atstājis iespaidu pat uz kritisko, starptautisko žūriju no dažādiem kontinentiem. JURA kafijas automāti regulāri iegūst pasaulē atzītas dizaina balvas.

Tehnoloģijas

Pulsa ekstrakcijas process (P.E.P. ®)

Pulsa ekstrakcijas process (P.E.P. ®) nodrošina optimālu ekstrakcijas laiku, pulsējot karstu ūdeni caur maltu kafiju ar optimālu ūdens daudzumu maza tilpuma kafijai līdz 80 ml, piemēram, ristretto vai espresso.

Pārdomātā aromāta nodrošināšanas sistēma pirms pagatavošanas (Intelligent Pre Brew Aroma System – I.P.B.A.S.)

I.P.B.A.S. ir process pirms pagatavošanas, kas nodrošina garšas īpašību saglabāšanos, pagatavojot kafiju no jebkāda maluma un šķirnes pupiņām. Šis komponents ir svarīgākā pilnībā automatizētā kafijas automāta sastāvdaļa. Šī JURA komponente dažāda veida kafijas pagatavošanai var ievietot no 5 līdz 16 gramiem maltas kafijas. Tādējādi jūs varat pagatavot tādu kafiju, kāda jums garšo.

Aroma G3

Kafijas pupiņas katru reizi svaigi samaļ, lai garantētu maksimālu garšu. Jūs varat pielāgot dzirnaviņu iestatījumu, lai izvēlētos vajadzīgo kafijas maluma smalkumu. Tas ietekmē ūdens caurplūdes laiku, tā saukto, ekstrakcijas laiku. Jo smalkāka kafija, jo intensīvāka garša. Griešanas leņķi AromaG3 dzirnaviņu malšanas konusos ir pilnveidoti. Tādējādi JURA inženieriem ir izdevies ievērojami palielināt efektivitāti. Tā rezultātā perfektu aromātu tagad var sasniegt visā tā dabiskajā piepildījumā uz pusi no malšanas laika.

Intelligent water system (I.W.S.®)

Kafija satur 98% ūdens. Tas nozīmē, ka svaigam aukstam ūdenim ir būtiska nozīme, lai sasniegtu nevainojamus kafijas rezultātus. Ūdens sildīšana izraisa kalcija uzkrāšanos. JURA piedāvā inteliģentu risinājumu: filtru CLARIS plus.

Tas aizsargā mašīnu pret kalcija nogulsnēm un pagarina tās kalpošanas laiku.

Iekārta nav jāatkaļķo. Un jums tiek garantēta nemainīgi augsta ūdens kvalitāte un līdz ar to arī kafijas kvalitāte. Inteliģentās ūdens sistēmas (I.W.S.®) revolucionārā tehnoloģija automātiski nosaka, kad ir ievietots filtrs, bez jebkādas programmēšanas.

Kur iegādāties?

  1. Tiešsaistē pie mums www.coffeeguru.lv interneta veikalā.
  2. Klātienē pie mums Coffee Guru veikalā t/c Damme Kurzemes prospektā 1A, Rīgā.
    Tel. +371 23999798., e-pasts: [email protected]

Grozs

Group 24
Andris Leitis

Vēlies tiešām profesionālu konsultāciju?

Andris Leitis