Nevari izvēlēties? Zvani, mēs palīdzēsim! 😉

Par mums

Atbildējāt ar 3 “JĀ” uz turpmākajiem jautājumiem? Tad iepazīstiet mūs!

Vai saskaraties ar reklāmu par “izcilu servisu”, “ilggadīgu pieredzi nozarē” un “profesionālu komandu” meklējot sev piemērotāko kafijas automātu, bet realitātē saskaraties ar ko pretēju?

Diemžēl realitātē pārdevēji/konsultanti lielā daļā uzņēmumu noturas skaitītus mēnešus, līdz ar to uz kvalitāti un izcilu zināšanu līmeni konkrētā jomā nevar pat cerēt, tāpēc arī ilggadīga pieredze uzņēmumam ir tikai uz papīra.

Vēlos saņemt tiešām profesionālu padomu meklējot savu kafijas tehniku?

Izteiktākais iemesls ir MŪSU pārdošanas komandas reālā PIEREDZE atrast piemērotāko risinājumu katram klientam individuāli. Strādājot nozarē, pēdējo 10 gadu laikā MĒS vai MŪSU vadībā apmācīti konsultanti ir palīdzējuši izvēlēties kafijas automātu vismaz 50 000 klientiem Latvijā.

Vai es vēlos baudīt vienmēr svaigu un gardu kafiju?

Lai kafija vienmēr būtu svaiga un garda ir nepieciešamas divas lietas, un abās mēs spējam palīdzēt. Pirmkārt, kafijai jābūt svaigi grauzdētai, un tā kā mums ir sava kafijas grauzdētava, tad pie mums vienmēr var iegādāties izcili svaigu kafiju. Otrkārt, kafijas automātam ir jābūt labi koptam, un ņemot talkā mūsu pieredzi, spēsim ieteikt Jums labāko veidu kā uzturēt Jūsu kafijas automātu tīru, iesakot arī kādu knifiņu, kas nebūs rakstīts konkrētā modeļa lietošanas instrukcijā!

Mūsu komanda un mūsu vīzija. Kāpēc tā ir izveidojusies tieši tāda?

Kafijas nozare ir salīdzinoši specifiska un tās klients ir prasīgs, zinošs un ar vēlmi sevi palutināt arī ikdienā. Tāpēc esam šo gadu laikā izkristalizējuši trīs svarīgākās šāda klienta prasības un mūsu vīzija ir šo prasību izpilde augstākajā līmenī:

  • profesionāls padoms kafijas automāta izvēlē;
  • svaigi grauzdēta kafija plašā sortimentā katrai gaumei;
  • viegla un ērta iepirkšanās internetveikalā ilgtermiņā.

Par Coffee Guru

Mūsu specializācija ir kafijas automātu un visu ar tiem saistīto produktu tirdzniecība, kā arī spējam individuāli piemeklēt kafijas tehniku arī specifiskām vēlmēm. Strādājam ar populāru un plašu kafijas automātu ražotāju klāstu, piemēram, JURA, Nivona, De’Longhi, Stollar/SAGE, u.c. un esam to autorizēti izplatītāji.

Mums ir SAVA kafijas grauzdētava, kurā katru dienu grauzdējam kafiju, līdz ar to mūsu zīmolu Coffee Guru un Coffee Cruise kafija ir vienmēr izcili svaiga! Liela daļa produktu ir pieejama ne tikai ar piegādi uz jebkuru adresi Latvijā, bet arī uzreiz mūsu Coffee Guru salonveikalā T/C Panorama Plaza.

Lai kvalitatīvi spētu izpildīt visas šīs 3 lietas radās ideja apvienot spēkus, tāpēc mūsu komanda apvieno dažādus profesionāļus.

Andrius Montvilas

Coffee Cruise kafijas grauzdētavas īpašnieks un Coffee Guru līdzīpašnieks

Iecienītākā kafija ir Coffee Cruise Sweet Brazil.

Andris Leitis

Coffee Guru līdzīpašnieks

Iespējams izcilākais “eksperts jeb Guru” mājām paredzētu kafijas automātu tirgū Latvijā. Pirmā saskarsme tirdzniecībā ar kafijas automātiem un iegūtā pieredze meklējama 2007. gadā. Regulāri apguvis zināšanas vairākās rūpnīcās Eiropā. Veicis apmācības pārdevējiem/konsultantiem šai jomā. Personīgi konsultējis klientus vismaz 10 000 automātisko kafijas automātu izvēlē.

Iecienītākā ir Coffee Guru Gvatemalas kafija bez kofeīna. Kāpēc tā? Jautājiet un uzzināsiet!

E-pasts: [email protected]
Mob.: +371 23999654
Andris Leitis | LinkedIn

Jānis Līviņš

Coffee Guru līdzīpašnieks

Vairāk kā 10 gadu pieredze digitālu projektu izstrādē . Rūpējas par to, lai iepirkšanās Coffee Guru interneta veikalā Jums būtu pēc iespējas vieglāka un patīkamāka.

Brauc ar snovbordu, longbordu, divriteni un iesaka Coffee Guru Zambia.

Jānis Līviņš | LinkedIn

 

Grozs

Group 24
Andris Leitis

Vēlies tiešām profesionālu konsultāciju?

Andris Leitis